Paweł Cieciura

Paweł Cieciura - zdjęcie

Paweł Cieciura

  • Pozycja:
    Radca prawny, wspólnik
  • Obszary działalności:
    Prowadzenie spraw gospodarczych, w tym głównie sporów na tle umów o roboty budowlane. Dodatkowo zajmuje się rozwiązywaniem korporacyjnych problemów przy obsłudze spółek prawa handlowego.
  • Email:
    pawel.cieciura@kancelaria-causa.pl

Opis

Od 2012 roku wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu pod numerem: Tr-870. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Egzamin radcowski zdał z wyróżnieniem – jako jedna z trzech najlepszych osób w izbie toruńskiej. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

W kancelarii odpowiedzialny przede wszystkim za prowadzenie spraw gospodarczych, w tym głównie sporów na tle umów o roboty budowlane. Dodatkowo zajmuje się rozwiązywaniem korporacyjnych problemów przy obsłudze spółek prawa handlowego.

Interesuje się procesem cywilnym, publikuje w czasopismach branżowych, w tym w „Radcy Prawnym” i „Przeglądzie Prawa Egzekucyjnego”.

Lubi swoją pracę. Do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i stara się zrobić wszystko, by uzyskać dla klienta korzystny rezultat.

W wolnych chwilach czyta książki i chodzi na mecze siatkówki. Urlopy najchętniej spędza w Bieszczadach.