O kancelarii

Kancelaria Rujna Cieciura Toruń

O naszej
kancelarii

KANCELARIA RUJNA I CIECIURA
SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH

Kancelaria została założona przez radcę prawnego Magdalenę Rujnę w 2004 roku, a od 2013 roku przekształciła się w spółkę partnerską radców prawnych.

Jako główny filar naszej działalności przyjęliśmy oferowanie klientom skutecznych i kreatywnych rozwiązań. Optymalne kierowanie przedsiębiorstwem to nie tylko umiejętne wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia z zakresu handlu, marketingu czy rachunkowości, ale także nieustanne zmaganie się z systemem przepisów prawnych. Mając na uwadze, w jak dużym stopniu sprawne posługiwanie się tymi przepisami wpływa na podejmowanie codziennych decyzji biznesowych, oferujemy szerokie doradztwo w tym zakresie.

Bogate doświadczenie w obsłudze prawnej i windykacji należności nabyliśmy dzięki świadczeniu usług osobom fizycznym, przedsiębiorcom oraz podmiotom gospodarczym działających w formie spółek handlowych. Naszych klientów reprezentowaliśmy przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych, sądów administracyjnych, przed sądami arbitrażowym, a także przed Sądem Najwyższym. Doceniając wysoką jakość świadczonych usług, opartych na pełnym zaangażowaniu i profesjonalizmie, zaufały nam reprezentujące różnorodne dziedziny gospodarki renomowane firmy. Ich siedziby mieszczą się nie tylko w Toruniu, ale także w Warszawie, Łodzi czy Bydgoszczy. Nasz zespół jest przygotowany by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Wykwalifikowani specjaliści

Skuteczni w swoich dziedzinach

Wiele lat doświadczenia

3

Radców prawnych

18

Lat doświadczenia

9

Obszarów specjalizacji